Перейти до основного вмісту
  • Головна
  • Акції
  • Разом з авто від АВТОФОНДу одержуй подарунки у Фокстрот!
03.01.2019

Разом з авто від АВТОФОНДу одержуй подарунки у Фокстрот!

акция январь

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АВТОФОНД та формування групи – 4,8% з ПДВ від ціни авто, і Винагорода за послуги Товариства з передачі авто – 3,6% з ПДВ від ціни авто.

 

*Акція триває з 01 січня 2019 р. по 31 березня 2019 р. включно та діє на всій території України, крім території статус якої згідно із законодавством встановлено як тимчасово окупована та/або території, які не контролюються українською владою.

Під подарунком мається на увазі можливість отримати Подарункові картки на загальну суму 5000 грн. (п’ять тисяч грн.) для використання з метою придбання товару (-ів) у мережі магазинів під ТМ «Фокстрот. Техніка для дому». Номінал наведеної для ілюстрації Подарункової картки може відрізнятися. Подарункові картки «Фокстрот. Техніка для дому» надаються після одержання Учасником Автомобіля за умовами системи «АВТОФОНД».

Подарункові картки будуть надіслані Учаснику рекомендованим листом або кур’єрською доставкою за адресою повідомленою Учасником. Пред’явник Подарункових карток може отримати товар в межах номіналу (в гривнях), вказаних в Картках, в асортименті та за цінами, які діють на момент їх пред’явлення у магазинах під ТМ «Фокстрот. Техніка для дому» або доплатити різницю між роздрібною ціною товару та номіналом Картки. При отриманні товару за ціною меншою ніж номінал Подарункових карток, залишок номіналу цих Карток не повертається. Подарункові картки не підлягають обміну на гроші. Усі податки та збори згідно із законодавством України сплачує Учасник.

 

З правилами використання Подарункових карток можна ознайомитися на сайті http://www.foxtrot.com.ua

 

Зображення автомобіля та подарунків наведено для ілюстрації та може відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АВТОФОНД та/або на сайті: avtofond.com.ua

ТОВ «АВТО ПРОСТО» з 2009 р., безстрокова ліцензія Б/Н від 15.09.2015 р., видана Нацкомфінпослуг