Перейти до основного вмісту
  • Головна
  • Акції
  • Разом з авто одержуй на вибір: страхування КАСКО, до 100л пального або реєстрацію авто у СЦ МВС
01.04.2019

Разом з авто одержуй на вибір: страхування КАСКО, до 100л пального або реєстрацію авто у СЦ МВС

Акція триває з 01 квітня 2019 р. по 30 червня 2019 р

Акція триває з 01 квітня 2019 р. по 30 червня 2019 р. включно та діє на всій території України, крім території статус якої згідно із законодавством встановлено як тимчасово окупована та/або території, які не контролюються українською владою. Учаснику надається право отримати на вибір одну зі спеціальних пропозицій від ТОВ «АВТО ПРОСТО» після одержання Автомобіля, наданого за умовами системи «АВТОФОНД» (далі транспортний засіб, або ТЗ): страхування ТЗ на 6 (шість) місяців по типу повного КАСКО; або реєстрацію ТЗ в сервісних центрах МВС України; або отримати до 100 літрів пального для транспортного засобу.

Під спеціальною пропозицією мається на увазі:

а) відшкодування коштів витрачених на реєстрацію ТЗ в сервісних центрах МВС України. Сума коштів, що відшкодовується, не може перевищувати 1,5% (одну цілу та п’ять десятих відсотки) від ціни ТЗ, зазначеного в Додатку №1 до Договору, яка була повідомлена Постачальником на день надання Права на отримання ТЗ.

б) оплата страхового платежу за договором страхування ТЗ (отриманого за системою АВТОФОНД) по типу повного КАСКО строком на 6 (шість) місяців в страховій компанії обраній, Товариством.

в) відшкодування коштів витрачених на придбання пального для транспортного засобу (до 100 літрів). Сума коштів, що відшкодовується не може перевищувати 1,5% (одну цілу та п’ять десятих відсотки) від вартості ТЗ, зазначений в Додатку №1 до Договору, розрахованих на день надання Права на отримання ТЗ.

Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків на Графік внесків згідно з Договором про адміністрування. Усі податки та збори згідно із законодавством України сплачує Учасник.

Зображення автомобіля та подарунків наведено для ілюстрації та може відрізнятися від наявних у продажу у Постачальника. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АВТОФОНД та/або на сайті: avtofond.com.ua

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АВТОФОНД та формування групи – 4,8% з ПДВ від ціни авто, і Винагорода за послуги Товариства з передачі авто – 3,6% з ПДВ від ціни авто.

ТОВ «АВТО ПРОСТО» з 2009 р., безстрокова ліцензія Б/Н від 15.09.2015 р., видана Нацкомфінпослуг