Перейти до основного вмісту
11.02.2019

Чи є сенс міняти Chery на Chery?

"Є!" - каже Ірина Осадча з Полтави, що нещодавно отримала нову автівку від АВТОФОНД.

Купівля автомобіля в групах - відомий і популярний спосіб придбання авто. Але багато хто все ще продовжують сумніватися. Можливо, просто не уявляють наскільки це доступно?
Ми запросили відповісти на декілька питань Ірину Осадчу з міста Полтава, учасницю програми АВТОФОНД і тепер уже власницю новенького Chery Tiggо 2.

- Ірино, вітаємо! Як враження від нового автомобіля?
Дякую! Дуже подобається, отримую величезне задоволення від Tiggo! Рада, що давнє бажання нарешті здійснилося! У мене до цього був Chery Kimо - з китайським автопромом знайома не один рік. Сучасні машини сильно відрізняються від тих що випускалися 10 років тому. Зроблено надійно, красиво, безпечно. Головне - нова не ламається і надає радість від керування.

- Давно хотіли купити машину?
Так. У мене була десятирічна Chery Kimо, але, як будь-якій жінці, хотілося мати автомобіль, який не треба часто ремонтувати. Я цього робити не вмію і не хочу - я жінка! Одже потрібен був новий.

- Чому вибрали АВТОФОНД?
Хотіла нову машину, але розуміла - заплатити відразу всю суму не можу. Кредит? Там такі відсотки, що сто разів засумніваєшся. Одного разу в Інтернеті трапилося оголошення про програму АВТОФОНД. Дізналася про умови і зрозуміла, що зможу тут купити те, що хочеться. І за кращими умовам, ніж в кредит. До того ж, друзі років десять тому брали участь у схожій програмі: я була у них поручителем і знала, що все це реально. Просто за ці роки забула про такий спосіб придбання.

- Коли отримали свою машину?
Всього за один місяць. Всі гроші від вже проданої на той момент Kimo вклала в програму. І не помилилася в результаті!

- Порекомендуєте програму іншим?
Звичайно! І не слухайте нікого. Бажаю всім - не боятися, а діяти. Докладати зусиль для досягнення мети. Тому всім бажаючим - вдачі в досягненні цієї самої мети!

Дякую Вам за інтерв'ю, Ирино!